O Firmie

Firma ”AC-TECH” Zakład Usług Technicznych-Gliwice jest firmą działającą od 1997 r. w branży energetycznej specjalizującą się w dziedzinie chemii energetycznej, a w szczególności w trawieniu, chemicznym czyszczeniu kotłów oraz urządzeń energetycznych, przedmuchiwaniu kotłów i rurociągów parowych, instalacjach
uzdatniania i demineralizacji wody, systemach przesyłu ciepłej wody i pary oraz innych instalacji i urządzeń energetycznych, chemicznych i przemysłowych. Dzięki długoletniej praktyce, dużej wiedzy technicznej możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną kompleksową obsługę, sprawdzone technologie oraz skuteczne środki chemiczne do trawienia, chemicznego czyszczenia i konserwacji urządzeń energetycznych w elektrowniach, zakładach przemysłowych, a także w rafineriach i zakładach chemicznych.

Zapewniamy sprawdzone, nowoczesne i najlepsze metody do trawienia i czyszczenia konkretnych urządzeń lub całych ciągów technologicznych. W zależności od uzgodnień z Kontrahentem możemy wykonywać nasze prace samodzielnie lub przy udziale jego pracowników, zmniejszając tym samym koszty naszych usług.

Zdobyte przez nas doświadczenie gwarantuje wysoki poziom wykonania usług, przy zachowaniu wymogów, jakie stawia ustawowy obowiązek ochrony środowiska w kwestii przygotowania procesów i utylizacji odpadów chemicznych.